Yılbaşı Makyaj Tavsiyeleri

Yılbaşında geceyi evde değil de dışarıda geçirecek bayanlara birkaç makyaj tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Yılbaşında çekici bir görünüme sahip olmak istiyorsanız işe güzel bir kıyafet seçimi yaparak başlamalı ve sonrasında kıyafetinize uygun makyaj yapmalısınız. Yapacağınız makyaj yüzünüzü ön plana çıkartırken kıyafetiniz ve bulunduğunuz ortam ile uyumlu olmalıdır. Yılbaşında romantik bir gece yaşamak istiyorsanız ve nezih bir mekana gidecekseniz gece elbisesi ve ona yakışır hafif bir makyaj yapmanız çekici bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.yılbaşı makyaj tavsiyeleri, yeni yıl makyajı, makyaj tavsiyeleri, ebru gündeş makyajıGece kıyafeti ile yapabileceğiniz bir makyaj olarak Ebru Gündeş makyajını tavsiye ederiz.Ebru gündeş makyajı kadınların kaşlarını kazıyıp istedikleri yere makyaj ile kaş çizmesidir. En basit haliyle Ebru Gündeş makyajı bu şekildedir. Biraz daha detaylı bir anlatım yapacak olursak şu şekilde Ebru Gündeş Makyajı yapabilirsiniz. Kendiniz ya da bir kuaför yardımı ile bu makyajı yapabilirsiniz. Tavsiyemiz bir kuaför yardımı ile yapmanızdır. Çünkü kaşınızı kazımanız gerekmektedir ve bunun dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kaşınızı kazıdınız ya da kazıttıysanız artık makyajın esas noktasına geçebilirsiniz. Kaşınızın yerine çizeceğiniz yeni kaşın nasıl bir görünümde olacağına karar vermelisiniz. Kırmızı ruj ve hafif pembe allık ile yüzünüzü ön plana çıkartacaksanız hafif griye yakın siyah boya kullanmalısınız. Çizeceğiniz kaşın kalınlığı çok ince de olmamalı çok kalın da olmamalıdır. Fazla ince kaç komik bir görüntü oluşmasına sebep olurken, kalın kaş da narin yüz yapısının bozulmasına neden olacaktır.

Yılbaşı için makyaj yapacağınızı düşürsek yüzünüzde kırmızıya yakın bir renkte olan fondöten  kullanmanız günün anlamına uygun olacaktır. Çılgın bir yılbaşı partisinden sonra sevgiliniz ya da eşiniz ile daha hareketli dakikalar yaşayacaksanız kırmızı ruj sürmenizi özellikle tavsiye ederiz. Kırmızı erotik bir renk olduğundan partnerinizi etkilemede önemli bir şeydir. Yeni yılın renginin de kırmızı olduğunu düşündüğümüzde sevgiliniz veya eşiniz ile samimi anlar yaşamak için kırmızının cezp ediciliğini kullanabilirsiniz.

Gece elbisesi giymeyecek ve bunun yerine spor giyinecekseniz hafif bir makyaj günü kurtarmanızı sağlayacaktır. Spor giyinirseniz kırmızı değil de pembe tonlarında fondöten kullanabilir ve gül kurusu renginde ruj sürebilirsiniz. Böyle yaparsanız kıyafetiniz ile yüzünüz aynı oranda dikkat çekecektir.

gunay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir