Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin olmazsa olmazı olan pardösüler bu sezonda göz kamaştırıyor. Zor beğenen hanımlar için kolayca bulabilecekleri ve gerçekten çok şık tasarlanmış olan pardösüler farklı modelleri ve renkleri ile seçilmeyi bekliyorlar. Hem pratik bir giyim tercihi olan hem de dinin gereğini yerine getirmek için tercih edilen pardösülerin abiye tarzı ve spor tarzı da bulunmaktadır. Yeni sezon pardesülerde ilk dikkati çeken renkleri oluyor. Herkesin kendisine yakışacak rengi kolayca bulabilecekleri renk yelpazesinde yine pastel renklerde bulunmaktadır. Üzerinde kullanılacak olan şal veya eşarbın doğru seçilmesi ile birlikte kullanan kişilere harika görünümler kazandıracak olan pardösülerin farklı modellerini de görmek mümkün. Pardösü ile aynı görünüm ve aynı amaç taşıyan feraceler yine bu sezonda harika görünüyorlar.

2015 yeni sezon pardesü modelleri arasında en dikkati çeken ise yine düz kesim pardösüler oluyor. Bedeni sarmayan bu model hem çok şık hem de amaca hizmet eden bir görünüşe sahip. Yine pardösülerle aynı tarzı yansıdan uzun tuniklerde sıkça tercih edilen tesettür kıyafetleri arasındadırlar. Genelde tek renk olarak hazırlanmış olan pardösülerin çok fazla renk seçeneği de bulunmaktadır. Göze çarpan dikkat çeken renkler yerine pastel renklerden oluşan modeller ağır ve elit bir görünüm sergiliyorlar. Bazı modellerde fermuar kullanılırken bazı modellerde ise düğme detayları ön plandalar. Özel davetlerde giyilebilecek olan hafif abiye tarzlara da rastlamak mümkün.

Aşağıdaki galeriden 2015 pardesü modellerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 2015 pardesü kombinlerini videomuzu izledikten sonra okuyunuz.

Yeni sezon için hazırlanmış pardesü kombinleri ise şu şekilde sıralanabilir. Genelde pastel renkler ile hazırlanmış olan pardösülerin üzerlerine çok desenli eşarplar ya da şallar kullanılabilir. Hanımlar için kolaylık olan pardösülerin kombinleride çok kolaydır. Aynı renkte çanta ve ayakkabı ile şık bir görünüm elde edilebilecek olan pardösü kombinini farklı renkte bir eşarp ile tamamlamak mümkündür. Eşarp ya da şal kullanımında dikkat edilmesi gereken ise şöyledir. Pardösünün rengi her ne olursa olsun eşarp ya da şalda mutlaka o renkten bulunmalıdır. Bu şekilde bir kombin harika bir şıklığı da beraberinde getirecektir. Spor pardösü tercihi yapanlar üzerine yine spor bir eşarp kullanmalılardır. Böylece garip bir uyumsuzluk yerine elit bir görünüm kazanılacaktır.

Aşağıdaki galeriden 2015 pardesü kombinlerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir