Serge Lutens – Chergui Parfüm

Parfüm seven bayanların yurt dışında en çok ilgi duydukları kokulardan biri olan mimarı Serge Lutens e ait olan Chergui bir yangın tarafından alevler içinde sizlere etkili bir koku ile teninizde uyumluluk sağlıyor. Tüm ilgilerinizi üstünüze toplayacağını belirten lutens in ilk deneyimi chergui kulandıktan sonra teninizde biraz zaman geçtikten sonra şekerimsi bir koku izi bırakan chergui teninizle bütünleşerek sizi ve çevrenizi baymayacak bir koku.

Genel olarak bal ve tütün ağacı notalarından etkileyici bir hayat bulmuş koku. Serge Lutens kokularının fas taki geçmişleri (Arap baharatları ile yaşam tarzını yansıtan) ve özellikle tarihe ilgisi olan lutens diğer parfüm kokuları ile kendini kanıtlamış biri olarak bilinmekte. Her bir kokusunu farklı ülkeleri andıran serge lutens chergui ilede mükemmel tanımladığı kokulardan biri. Seksi, lüks ve zengin özellikleri ile birlikte karanlık ve derinlere inen bir koku.

Tatlı baharat kokularına ilginiz yüksek ve favorileriniz ise bu parfümü teninizde denemelisiniz kesinlikle. Malesef kokuyu türkiyede bulmak biraz zor ama yurt dışındaki online alışveriş sitelerinden edinmeniz mümkün. Chergui parfümünü almak isteyenlere çok yakında link ile birlikte türkiyeden alabileceğiniz adresi belirtmek dileğiyle… 🙂

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir