Ralph Lauren Polo Classic Parfüm

İşte kalitenin kokusunu almak isteyenlere özel parfüm Ralph Lauren Polo Classic, Ralph Lauren’in efsanevi parfümlerinden en kalıcı özelliği ni taşıyan kaliteli bir koku seçimi ile sizlerle. Polo Classic olarak ilk üretilen parfüm özelliğini taşıyan bu koku sevgisini kazanabileceğiniz bir koku. Gerçek maskülen karaktere sahip ralph lauren polo classic ‘in içerdiği odunsu ve baharatlı notaları ile polo classic e sevginiz artacak. Polo Classic olarak üst notalarında tarhun, fesleğen, kimyon, kişniş ile eşlik eden orta notalar meşe ağacı, vetiver, paçuli olmak üzere kokunun kalitesini ortaya koymuş.

İşte Erkek si kokunun kalitesi ile birleşerek harmanlanıp Ralph Lauren Polo Classic meydana gelerek doğal bir parfüm üretilmiş bu kokunun yaş grupları yine 25 yaş ve üzeri olarak düzenli olarak kullanabileceğiniz gibi bağımlılık yapmasıda ayrı bir özellik. Özellikle akşamları veya özel günlerde yada özel davetiyelerde kullanabileceğiniz en etkili kokulardan biri olan polo classic daha çok kış mevsimi için en üst kullanabileceğiniz parfümlerden biridir.

Sevil Parfümeri farkı ile Ralp Lauren parfümlerinden polo classic kokusuna yer vererek erkeklerin üstüne düşmesi gereken biri koku olduğunu düşünerek şiddetle öneriyoruz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir