Mükemmel Hırkalarla Isının

Mükemmel Hırkalarla Isının

Hanımların üzerlerine pratikçe giyip çıktıkları hırkalar bu senede yine harika tasarlanmışlar. Yeni sezon hırkalar çok sayıda renk ve modelleri ile yine hanımları şıklık yarışında üst seviyelere taşıyacağa benziyor. Spor modellerin yanı sıra abiye tarz içinde hazırlanan hırkaların tamamı her zevke ve her bütçeye cevap verecek tarzda hazırlanmışlar. Günlük hayatın en kolay kıyafeti de olarak bilinen hırkaların örme ve kalın kumaş tarzlarını görmek mümkün. Yeni sezonda hanımların beğenisini kazanacak olan hırkalar her kıyafetin üzerine kolayca giyilebilir. Özellikle havaların birazcık soğumasıyla ihtiyaç duyulan hırkalar mevsimlik olarak da bilinir. Şıklığın mevsimi olmaz diyen modacılar birbirinden gösterişli hırkaları vitrinlere koyup, hanımların beğenisine sunmuşlar.

Bu sezonun hırka modelleri geçen sezonu aratmayacağa benziyorlar. Hırkada bu sezon nerede ise bütün renkler kullanılmış. Ağırlık canlı renklerde hazırlanmış olan hırkaların yine her zevke cevap verebilecek modelleri de bulunmaktadır. Hırkaya çok yakışan siyah ve gri tonlar yine göz önünde fazlaca bulunan renkler arasındalar. Fermuarlı hırkaların genel görünümü spor olsa da bazı fermuarlı hırkalar hafif abiye görünümü de sergiliyorlar. Diz üstü hırkaların yanı sıra kısa hırkalarda çok şıklar. Farklı motiflerle bezeli hırkaların yanı sıra sade ve bir o kadar da şık hırkalara rastlamak mümkün. Yine spor hırka kategorisine giren kapüşonlu hırkalar hanımlar için üretilmişler.

Aşağıdaki galeriden 2015-2016 hırka modellerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Peki, yeni sezon hırka konbinleri nasıllar dilerseniz hep birlikte göz atalım. Çok modeli ve rengi olan kısa hırkaları tine tek parça uzun etekler ile görmek mümkün. Aynı zamanda kısa hırkalar pantolon üzerinde de kombinlenmişler. Kısa hırkaların kısa etek ve çizme ile kullanıldığı da gözden kaçmıyor. Uzun hırkalar pantolon üzerine tunik görevi görsün diye tercih edilmişler. Yine doğru kombin için nelere dikkat edilmeli birkaç fikir sunalım. Eğer kullanacak olduğunuz hırkanızda farklı renler kullanıldıysa sizlerin yapması gereken, alt kıyafetinizde tek renk tercih etmeniz olacaktır. Aksi takdirde ortaya çok karmaşık bir kombin çıkar. Kot bir pantolon ya da etek giyecekseniz hırka renginiz siyah, beyaz, kırmızının koyu tonları ve gri tonlarda olabilir. Kapüşonlu bir hırkanız ile giymeniz gereken kıyafet kesinlikle spor tarzda olmalıdır.

Aşağıdaki galeriden 2015-2016 hırka kombinlerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir