Maydonoz Kürü

maydonoz kürü

maydonoz kürü

Maydonoz kürü ile zayıflamanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu “maydanoz kürü” ile birlikte nasıl sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğinizi açıklıyor. Sizde bu yaz aylarında fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, ve rejimlerden artık sıkıldıysanız, maydanoz kürünü kolaylıkla deneyebilirsiniz.

Maydanozun zayıflatıcı etkisi bir tarafa, göz  ve cilt sağlığı için çok faydalı olan sebze olarak bilinir. Yapılan araştırmalara göre kişilerin haftada 3-4 kez tutam maydanoz tüketmesi, sağlıklı yaşam sırları arasında yer almakta.

Peki Maydanoz kürü nasıl yapılır  işte size bunu açıklıyorum

Maydanoz kürünü yapmak için gerekli olan malzemelerimiz; Sadece maydonoz ve limon başka bir malzemeye gerek kalmaz. Bir bağ maydanozu ezerek üzerine taze olan 1 adet limonun suyunu sıkınız. Kahvaltı yapmadan önce bu yaptığımız kürü yiyerek sonra kahvaltımızı yapabiliriz 15 gün bu kürü aralıksız her sabah yemeliyiz. 15 günün sonunda, 1 hafta ara vererek tekrar 15 günlük bir maydonoz kürü uygulamasına başlayabiliriz.

Zayıflamak için bu kürü spor ile birlikte yapmanızda fayda olarak görüyoruz. Zayıflamak için maydanoz kürünün bu faydalarından yararlanabilirsiniz. Diyet yapmadan önce mutlaka uzman doktorlara danışınız. Sağlıklı,mutlu formda kalma dileğiyle..:)

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlunun maydonoz kürü videosu ile sağlıklı zayıflamanın sırları

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir