Lanvin Eclat De Arpege EDP

Gerçek mücevher değerinde bir koku ile yine sizlerleyiz işte kapağındaki göz alıcı bir elmas ile renkli yüzük ile iki kişi arasındaki aşkı temsil eden bu kokunun kapağı  tercih edilecek muhteşem kokulardan biri Hafif, tatşo ve taze olduğunu harmanlayan güçlü ve ferahlatıcı olan  Lanvit Eclat De Arpege güçlü olmayı sevenlerin tercihi olarak ilk kokunuz olabilir. İlk kokunuz olmasa bile arşivlenecek güzel kokulardan biri.

Lanvin Eclat’ın  üst notalarında limon ve leylak yapraklarının hafif ve ferahlatıcı doğal etkisini hissedebilirsiniz eşliğinde morsalkım, yeşil çay ve beyaz sedir ağacının yoğun harmanlanması ile lanvit evlat de arpege büyülüyor.

Baharat keyfini üst notalarda arayan bayanların gerçekten hoşlarına gidecek olan bu koku cildinize yakın hissettirerek kokunun kalıcı olmasını sağlar.

Kendinizi bir melek olarak hissedin D’arpege EDP olmadan kanatsız bir melek olacaksınız. Lanvit Eclat parfümü ile eşsizleşerek doğal dünyanızı yakalayın.!

admin

One Comment

  1. lanvin parfümleri gerçekten çok güzel ayrıca lanvit eclat de arpege yazın kullanabileceğiniz en hoş parfümlerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir