Kışlık Bot Modelleri

Kışlık Bot Modelleri

Havalar soğuduğunda ilk akla gelen kışlık botlardır ve özellikle hanımlar için ayağa giyilen botun renginin ve modelinin de en az rahatlık kadar önemli olmasıdır. Son bahar ayı geldiğinde vitrinlerde boy gösteren botların çok fazla seçeneği bulunmaktadır ve bu durumda hanımlar için avantajdır. Kararsızlık çeken kolay beğenmeyen hanımlar için hazırlanmış olan birbirinden şık ve modern botlar bu sezonda vitrindeki yerlerini aldılar. Soğuk geçirmeyen ayağı bilekten kavrayıp rahat bir kullanım sağlayan botların her zevke ve her bütçeye uyum sağlayabilecek seçenekleri bulunmaktadır. Yağmurlu günlerin en harika ayak koruyucusu olan botlar her türlü kıyafetle de şık bir görünüm sergileyip, hanımları ihya edecek kapasiteye sahiplerdir.

Kışlık bot modelleri bu yeni sezonda çok konuşulacak tarzda üretilmiş olup, dileyene deri ürünler dileyene ise kalın kumaşla üretilmiş ürünler olarak yeni yıl gelmeden hanımlara merhaba dediler. Yeni sezon botlarda ilk dikkati çeken ayrıntı yeni yılın canlı renkleridir. Yeni sezon botların her renkte ve modelde olması hanımlara kıyafet konusunda da yardımı bulunmaktadır. Şöyle ki rahat ve spor bir tarz olduğu için kıyafetlerde otomatikman spor ve salaş kıyafetler oluyor. Bu durumun hanımlara getirisi ise şık bir görünüm rahat bir kıyafet kombini. Yeni sezon botlarda yine fermuarlı, bağcıklı ve cırt cırtlı detaylar kullanılmış olup, her sezon olduğu gibi bu detaylar ince bir tasarım ile buluşturulmuştur.

Aşağıda günlük kullanıma uygun rahat ve şık  kışlık bot modellerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Bot kombinlerin de kullanımı tavsiye edilen öneriler ise kısaca şunlardır. Spor bir ayakkabı seçeneği olan botlar yine spor kıyafetler ile giyilmelidir. Örneğin kot siyah bir pantolon mavi bir bot ile tercih edilebilir. Kumaş bir pantolon giymeyi tercih edenler ise bot seçimini koyu renkler olarak tercih etmeliler. Tek parça kışlık elbise giyenler yine elbisenin rengi ile uyum sağlayacak botlar tercih etmeliler. Kenar kısımları polar ilaveli hazırlanmış botlar çok şıktır fakat yine bu botlar her kıyafetle uyum sağlayamazlar. Bu detaylarla hazırlanmış olan potların kot pantolon, uzun bir mont, spor bir çanta ve polar detaylı botla gayet şık bir görünüm elde edilebilir. Görünümü kaba bir bot beğendiyseniz üzerine daha zarif bir kıyafet tercih etmeniz önerilir.

Günlük kullanıma uygun rahat ve şık 2014-2015 bot ve kıyafet kombinlerimiz aşağıda görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Aşağıdaki videomuz da çizme hangi kıyafetle kombine edilir izleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Çizme Hangi Kıyafetlerle Kullanılabilir? 

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir