Kışlık Abiye Modelleri

Kışlık Abiye Modelleri

Abiye dendiği zaman ilk akla gelen hanımlar oluyor ve hanımlar bu kıyafeti sadece önemsediği günlerde tercih ediyor. Peki, yazın giyilen abiyelerin modelleri az çok belli, kış olduğunda nasıl olmalılar ve nelere dikkat edilmeli bu yazımızda sizler için bu detayları paylaşmaya çalışacağız. Bir hanım için özel gün demek gerçekten o günün kusursuz geçmesi için çaba, özveri, sıkı araştırma demek. Kışlık abiye ise biraz meşakkatli bir seçim olacağı için hanımların daha itinalı bir araştırma yapmaları ve bu araştırmanın sonunda beden yapılarına uygun bir kıyafeti seçmeleri demektir. Kışlık abiyeler yeni sezonda hangi sürprizlerle hanımlara merhaba demiş, özellikler ve detaylar nasıl olmalıdır bakalım.

2015 kışlık abiye modelleri yeni sezonda özel günler için özen gösteren hanımların imdadına yetişecek kapasitede üretilmişler. Eskilerden gelen bir sözün aksine bu yıl beyaz abiye kıyafetler oldukça ön plandalar. Hafif kilo fazlası olan hanımların en daim dostu olan siyah renkte kışlık abiyeler yine vitrinde beğenideler. Siyah kalın kumaş kullanılıp gümüş renkte taşlarla detaylandırılmış uzun abiyeler övgüleri toparlayacak kadar şık ve zarif duruyorlar. Kendine güvenen hanımların rengi olan pembe ve pembenin açık tonları yine kış ortasında bahar gelmiş edasını yaşatıp, hanımları gururlandıracak bir görünüm sergiliyorlar. Huzurun rengi olan yeşil kışlık abiyede gerçekten sıcak bir görünüm sergiliyor. Yine kırmızının bütün tonlarında abiyeler bu sezonda özel günde özel ve samimi bir görünümdeler.

Aşağıdaki galeriden 2015 kışlık abiye modellerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kışlık abiye kombinleri için fikir vermek gerekiyorsa şunlar tavsiye edilebilir. Eğer özel geceniz ya da gününüz için beyaz bir abiye elbise seçimi yaptınız ise üzeri işin çok açık pembe tonunda yine abiye bir kaban önerebiliriz. Ya da beyaz bir abiye elbisenin üzerine krem renginin en koyu tonlarında bir abiye kaban tercih edilebilir. Kırmızı veya kırmızının tonlarında bir abiye elbisenin üzerine kışlık kaban ya da kışlık kalın bir siyah şal örtülebilir. Eğer tercih şaldan yana ise şal üzerinde mutlaka abiye kıyafete uyum sağlayacak taşlar ya da detaylar olmalıdır. Yeşil bir abiyede ise renklerin koyu tonlarından tasarlanmış kaban, ceket, şal veya uzun bir üst tunik kullanılabilir.

Aşağıdaki galeriden 2015 kışlık abiye kombinlerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir