Kış Aylarının En Çekici Kokuları

Her mevsimin kokusu ayrı olduğu gibi kış mevsiminin kokuları’da farklıdır. Yazın daha renkli kokular ele alırken kış aylarında daha çok cüretkar notalara yönlenmemizde fayda var.

Kış aylarındaki bu soğuk havanın en cazip kokularını sizler için ele alarak listelik işte o kokuların en çarpıcı olanları

1.Bvlgari Jasmin Noir

Notaları tamamen oryantel kokulardan oluşan jasmin noir yaseminin o çiçek yapraklarından olan yoğun kokusu ile teninize işleyerek büyüleyici bir ten kokunuzu alır. Kış aylarında bu koku özellikle kış akşamları ve romantik yemekler için vazgeçilmez bir kokudur.

 

2.Versace Bright Crystal

Kristal parlaklık ve ışıltılı bir güzellik ile beraber parlayan bir koku arıyorsanız işte tam size göre bir seçim olacaktır. Ağır başlı ve çekici bir koku olarak bilinen versace bright crystal baştan çıkaran varlığı ile size keyif ve mutluluk vericektir.

 

3.DKNY Golden Delicious

İşte altın değerinde bir kış kokusu, seven ve alımlı yaklaşım için birebir olan golden delicious daha çok meyvemsi ama teninizde yumuşak ve ipeksi bir haz bırakacaktır.

4.Valentino Valentina

Üst notalarında bergamot ve yaban çileği olarak bilinen valentina kokusu daha ağır aromalar bulunduran notalara sahip olarak kış aylarındaki o muhteşem içinizi serpen kokulardan biri olacaktır.

5.Tom Ford Violet Blonde

Tamamen o kış aylarındaki yağmurdan sonra gelen o toprak kokularının özleştiği violet blonde kalbinizde sıcak ve lüks bir koku elde eder. Üst notalarında menekşe yaprağı ve yeşil limon etkisi yaratan ve mandalina ile baie gülü gibi orta notalara sahip bu koku sizi bağımlılık yapabilir.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir