Güzelleşmek İçin Buz Kullanın

Kadınlar güzelleşmek uğruna birçok şeyi yapmaktadır. Bu sebeple bulabildikleri her güzelleşme yöntemini en azından bir defa denemektedirler. Buz güzelleşmek için fırsat kollayan bayanlara bu konuda bayağı bir yardımcı olmaktadır. Birçok farklı etkisi ve kullanımı ile güzelleşme alanında kullanabileceğiniz buzu şu şekillerde kullanabilirsiniz.Güzelleşmek için buz kullanın, güzelleşmeye buzun etkisi, güzelleşmede buz etkisiCildinizi sıkılaştırmak için;

Cildinizi sıkılaştırmak ve gereğinden fazla açık olan gözeneklerini daha sıkı bir hale getirmek için buzdan faydalanabilirsiniz. Buzlukta suyu dondurarak buz kalıpları elde edin ve bu kalıpları yüzünüzde gezdirerek soğuk uygulaması yapın. Bu uygulamayı yaptığınızda yüzünüz olduğundan daha sıkı bir hal alacak ve gözenekleriniz sıkılaşacaktır. Aynı zamanda buz kan akışınızı düzenleyerek sivilce oluşmasını da en aza indirir.

Şişmiş gözlerinizi rahatlatmak için;

Alkol tüketiyorsanız ya da işiniz gereği sürekli olarak bilgisayar başındaysanız gözleriniz şişiyordur. Şişen gözler oldukça rahatsız edicidir. Hem alın bölgesine baskı yapar baş ağrısına sebep olurlar hem de görünüm açısından sorun yaratırlar. Yoğun bir iş gününün ardından ya da biraz fazla alkol tükettiğiniz günün ertesinde gözlerinizin üzerine buz kalıplarını koyun ve birkaç dakika o şekilde uzanın. Kısa bir süre sonra gözlerinizin şişliğinin indiğini ve rahatladığınızı göreceksiniz. Buz kalıplarınızın içine su koyup dondurmak yerine yeşil çay koyup dondurur ve yeşil çayı şişkin gözlerinize uygularsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kaşlarınızı alacağınız zaman narkoz olarak kullanın;

Bayanların en sık yaptığı şeylerden bir tanesi kaşlarını almaktır. Bu işlem yapılırken bazen can yakıcı olabilmektedir. Ancak buz kalıpları bayanlara bu konuda da yardımcı oluyor. Kaşlarınızı almadan önce buz kalıplarını bu bölgelerinizde gezdirerek bir süreliğine oraları dondurabilirsiniz. Donmuş olan bölgelerden kaşlarınızı acı hissetmeden alabilirsiniz. Dilerseniz kaş alma işleminden sonra tekrar buz kalıpları ile nemlendirme yapabilir ve tamamen acısız bir güzelleşme anı elde edebilirsiniz.

Güneş yanıklarınızın sızını alır;

Yazda bazı sebeplerden dolayı güneş altında fazla kalıyorsanız ya da tatil yapmayı sevdiğiniz için güneş yanıkları ile başınız dertteyse buz kalıplarından yardım alabilirsiniz. Buz kalıplarını güneş yanıklarınızın üzerinde yavaşça gezdirin. Bu uygulamayı yaptığınız süre boyunca yanıklarınızın sızısının azaldığını göreceksiniz.

gunay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir