Eşarp Modelleri

Eşarp Modelleri

Muhafazakâr diye de adlandırılan kesimin kullandığı eşarpların tabi ki rengi deseni kıyafete uyumu ve kalitesi önemlidir. Tesettür giyimin olmazsa olmazı hatta tesettür adını da aldıran eşarplar kıyafet ile uyumlu olmadığında gerçekten rüküş bir görünüm kazandırabiliyor. Peki, kaliteli eşarp, şık duruşa sahip ve yılın modası olan eşarplar hangileridir. Eşarbın kalitesi tabi ki ipek olması ile ortaya çıkar. İpek eşarplar elbette ki kaliteliler ve kullanımları da bir o kadar rahattır. Ünlü markaların eşarpları kaliteliler evet ama fiyat bakımından biraz pahalı oldukları için çok fazla tercih edilmiyor, hatta ister istemez edilemiyorlar. Bu durumda ünlü markaların eşarplarını satın almak isteyeler indirimleri takip edebilirler. Ve yine eşarbın kullanışını belirleyen püf noktası eşarbın sahip olduğu yumuşaklık derecesidir.

Yeni sezon yazlık ve kışlık eşarp modellerine bir bakalım hanımlara ne gibi sürprizler geliyor. Yeni sezona bakıldığında eşarplarda ilk göze çarpan renk uyumları oluyor. Harika ve bir o kadarda birbiri ile uyumlu renklerden tasarlanmış eşarplar her kıyafete kolayca uyum sağlayabileceğe benziyorlar. 2015 eşarp modellerinde kahverengi tonlar fazlaca göze çarpıyor. Yine sakin renk üzerine cıvıl cıvıl renkler ile desenlenmiş olan eşarplar duruşu itibari ile insanın içini ısıtıyor. Her kesin tercihi olabilecek saten eşarplar yine piyasada ki yerlerindeler. Abiye eşarplar yine göz kamaştırıyor. Özel günlerin özel kıyafetlerine yakışabilecek özellikleri kendilerinde barındıran abiye uyumlu eşarplarda buradayız diyor. Spor tarzı eşarplara da yansıtmış olan modacılar yeni sezona harika spor eşarp modelleri çıkarıp hanımların beğenisine sunmuşlar.

Aşağıdaki galeriden eşarp modellerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Doğru kıyafet ile doğru eşarp takılmazsa durum hiçte iç açıcı olmaz ve otomatik olarak rüküş damgası vurulabilir. Peki, doğru eşarp kombini nasıl olmalıdır. Öncelikle giyilmesi planlanan kıyafet seçilmeli ve seçimi gerçekleşmiş olan kıyafetin üzerinde bulunan desenlere uyum sağlayacak eşarp tercih edilmelidir. Eğer giyilecek olan kıyafet koyu renklerde ise eşarbın biraz daha açık tonlarda tercih edilmesi gerekmektedir. Kıyafetin üzeri çiçek veya başka desenler ile bezeli, karmaşık bir görünümü varsa kıyafet içerisinden en göze çarpan renk seçilmeli ve aynı renkle uyan bir eşarp takılmalıdır. Spor kıyafetler ile ise yine spor tasarımlar kullanılmalıdır.

Aşağıdaki galeriden kıyafet ile doğru eşarp kombinlerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 

 

Aşağıdaki videolarımızı izleyerek  kıyafet ile uyumlu eşarp nasıl seçilir öğrenebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kıyafetin Kumaşına Göre Eşarp Nasıl Seçilir?

Abiye Kıyafetlerle Ne Tür Eşarpları Tercih Etmeliyiz?
Eşarp İle Kıyafetin Uyumlu Olmasını Nasıl Sağlayabiliriz?

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir