Ebru Şallı Karın Eritme

ebru şallı karın kası

ebru şallı karın

Ebru şallı ile karın eritme sırlarını öğreneceğiz. Günümüz gereği bir çok sağlık sorunları bir tarafa fazla kilolardan şikayetçi olan insanların sayısı çok ve gittikçe artmakta, özellikle yaz aylarında sırf karın bölgelerinde oluşan sarkmalar izler ve yağlar nediyle denize, havuza, plaja, güneşlenmeye dahi gidemeyen olabiliyor. Tüm bu problemlerin çözüm kaslı karın yapma sırrını sizlerle paylaşıyorum.İlk öncelikle ödemleriniz, kaybolucak. Yağlı margarin tarzı gıdalardan uzak durulucak. Tuzdan uzak durulacak. 1 ay boyunca hiç kesintisiz yapıldığında mükemmel sonuçlar elde ediceksiniz. SevilKozmetik.com olarak karın eritebileceğiniz bir çok ip ucunu sizlerle paylaşıyorum.

Öncelik olarak size uygun diyet programını seçmelisiniz. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Tuz, unlu mamullerden olabildiğince uzak durarak, bol bol meyve tüketin. Portakal suyundan spor sonrası yararlanın.

Yapacağınız diyet programını düzenli spor ile birlikte takviye edin. Bunun için karın bölgesi hareketlerini uygulamalısınız. Ebru Şallının pilates sporuyla ilgilendiğini hepimiz biliyoruz. Sizde size uygun diyet programlarıyla birlikte yapacağınız egzersiz hareketleriyle kısa zamanda dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.

Ebru Şallı ile birlikte, “karın eritme” hareketlerini yaparak, sağlıklı göbek eritme yöntemlerini izleyebilirsiniz. Örnek olarak videodan yararlanabileceğiniz gibi resimli göbek eritme hareketlerini ekliyoruz. Haftalık olarak düzenli yapacağınız hareketler ile birlikte dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.

Ebru Şallı’nın Karın Eritme için örnek videosu

Göbek eritme hareketlerini sırasıyla kendinize günler belirleyerek, bir periyotta uygulamanız, göbeğinizin daha çabuk sürede erimesini sağlayacaktır. Bununla birlikte düzenli ve önemli rejim kurallarını ve beslenme alışkanlıklarınızı, değiştirmelisiniz. Daha düzenli ve öğünlü bir yemek listesi ile istediğiniz, göbeğe kavuşabilirsiniz. Unutmayınız ki, karın bölgesi erimesi en zor bölgelerden birisidir, bunun için sabır ve diyet, spor gereklidir.

Örnek olarak aşağıdaki hareketlere ek olarak bir göbek eritme programı yapacak olursak ;

Pazartesi günleri ; 50 adet mekik çekiniz. İlk set 10, ikinci set 12, üçüncü set 13, dördüncü set 15 olmak üzere bir mekik programı yapınız. Bunu her gün yapmanız, sizi yormayacaktır. Zamanla bünye alışacak ve sayıları arttırabilirsiniz. Bu sayede, dümdüz bir karına sahip olabilir, karın bölgenizdeki yağları tamamen dağıtarak eritebilirsiniz.

admin

2 Comments

    • tatlım bende 12 yaşımdayım ama 39 kiloyum allah yardımcın olsun tosunum 😀 😀 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir