Caron – The Third Man Le Troisieme Homme Erkek Parfüm

Güzel koku için her yeri didik didik eden erkeklere işte en güzel kokulardan birine sahip olabilirsiniz. İşte o güzel kokunun adı Caron – The Third Man / Le 3′ Homme parfüm bu koku tamamen aromatik kokuların yeşilliğinden esinlenilen ve bu yaz için ideal seçimlerinizden biri olabilir.

Le Homme nin çok eskiye dayanan bir kokusu olsada çok etkili bir koku taşımanızı sağlar bu kokunun altında yatan harmanları ise en üstte lavanta, biberiye, anason ve bergamut olarak eşliğinde sardunya, yasemin, gül, karanfil ve eğreltiotu sürdürmektedir. Caron Third Man kokusuna gelince masülen bir parfüm olup çok alışılmayan bir kokusu vardır. Bergamot ve üst harmandaki kokular ile birleşerek üst notalarda taze ve hoş bir açılış yapmakta. Bu Bergamot kokusunun en güzel açılışlarından biri olarak sizin için hep öyle kalmasını isteyeceğiniz bir the third man harmanlamasıdır.

Bazı erkeklerin burun algıları çok hassastır ve bu kokuişte tam onların zevkine uygun olarak önerilen bir koku. Sevil Parfümeri olarak sizin açınızdan önerebileceğimiz en sağlıklı parfümlerin başında gelen bu kokuyu kullanmanız türkiyede biraz zor olsada online alışveriş siteleri ile bunu temin edebilirsiniz. The Third Man kokusu düzenli kullanılabilecek parfümlerden birisidir. Bunun için teninize uyum sağlaması sizin elinizde.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir