Bayan Tulum Modelleri

Bayan Tulum Modelleri

Rahat giyinmeyi tercih eden hanımların ilk baktıkları kıyafetlerden bir tanesidir tulum. Hem kişiye verdiği rahat hareket etme açısından hem de kolay ve hafif taşınmasından dolayı çoğu hanım tulum giyer. Tine diğer kıyafet seçeneklerinde olduğu gibi tulumda da çok sayıda seçenek ve renk bulunmaktadır. Duruşu aynı gibi gözükse de çok tatlı ayrıntılar ile hareketlendirilmiş tulumlar dileyene spor dileyene abiye tercihleri sunabiliyorlar. Bu sezonun tulumları ise gerçekten görülmeye değer zarafet ve duruştalar. Yaz aylarında giyilecek olduğunda terletmeyen rahat ettiren tulumun kışlık modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda tulum çok iyi bir kilo saklayıcıdır. Fazla kilolarından yakınan hanımlar için rahatça tavsiye edilebilir. Tulum üzerine giyilecek olan uzun bir spor hırka fazla kiloları iyice kapatabilir.

Gelin hep birlikte yeni sezon tulum modelleri ve renkleri nelermiş bakalım. Yeni sezon tulumlarda ilk dikkati çeke tulumların renkleri oluyor. Açık ve parlak renklerden hazırlanmış tulumlar tam özel gecelerde kullanılacak tarza sahipler. Yine pastel ve daha sakin tonlarda hazırlanmış tulumlarda görmek mümkün. Desenli giyinmeyi sevenler için çok desenli, daha sakin olsun diyen hanımlar için ise çizgili ya da az desenli tulumlarda bulunmaktalar. Tam abiye tulumlara gelince kına geceleri gibi ışıltıyı seven ve kaldırabilen geceler için hoş bir seçenek olabilirler. Gece mavisi ve tonlarını sevenler için ince bir çalışmanın eseri çok sayıda tulum modeli bulunuyor. Yine spor tarz benim tarzım diyenler de unutulmamışlar ve onlar içinde harika kesimlere sahip olan tulumlar tasarlanmış.

Aşağıda günlük kullanıma uygun Bayan Takım Elbise Modelleri görebilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Tulum rahat ve şık bir kıyafet olabilir bunu kabul ediyoruz, fakat doğru kombin yapılmazsa şıklığın ve rahatlığın nasıl bir eziyete döndüğünü görmekte maalesef ki mümkündür. Doğru tulum kombinleri nasıl olmalı diye soranlar için elimizden gelen bilgileri vermeye çalışacağız. Öncelikle spor bir tarzda hazırlanmamış hiçbir tulumun altına spor ayakkabı giyilmemelidir. Bu tarz bir tulumun altına babet veya az topuklu giyilmesi önerilebilir. Abiye tulumların üzerine şal çok yakıştığı için şal önerilebilir. Yine abiyelerin üzerine dikkatli seçilmiş uzun ceket önerilebilir. Eğer desenli bir tulum giyilirse üzerine kesinlikle sade bir hırka veya ceket önerilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir