Bakımlı Saçlara Maskesi ile Kavuşun

BAKIMLI SAÇLARA KAVUŞMAK MÜMKÜN

Biz bayanlar biliriz ki güzelliğimizin en can alıcı noktası saçlarımızdır. Güzelliğimizi tamamlamanın en önemli noktası saçlarımızdır. Uzun ve bakımlı saçlar bütün bayanların hayalidir. Saçımızın hızlı ve güzel bir şekilde uzaması için ilk şart sağlıklı saçlara sahip olmaktır. Hepimiz ipek gibi yumuşacık saçlara sahip olmak isteriz.
Sözünü ettiğimiz ipek gibi yumuşacık saçlara kavuşmamızın yolu düzenli olarak saç maskesi yapmak ve saçın ihtiyacı olan nemi sağlamamız gerekmektedir. Cildimiz gibi saçımızın da bir nem dengesi vardır. Sağlıklı bir saç için de nem dengesini sağlamalıyız.

Kozmetik dünyasına baktığımızda birçok saç maskesi vardır. Sayılarının bu kadar fazla olması aslında bizler için birer sıkıntı; çünkü hangisinin saçımıza iyi geleceğini bilemiyoruz ve saçlarımızı deneme tahtası yapmak istemiyoruz. En önemli sorun da doğal olup olmadıkları doğal diye satılan birçok üründe bilmediğimiz kimyasal ürünlerin de olması mümkün. Bütün bu nedenleri düşündüğümüzde bizler için en güzel yöntem evde hazırlayacağımız doğal saç maskesidir.
Saç Maskesi Tarifimiz

Malzemelerimiz: 1 bardak süt / 1 kaşık bal / 1 kaşık zeytinyağı
Sütü cezveye koyarak ocağa alalım ve üzerine bal ile zeytinyağını ekleyerek karıştıralım. Balın tamamının erimesi gerekmektedir. Karışımın tamamını ılık halde saçımıza yedirelim. Daha sonra saçımızı bir bone ile sararak 45 dakika bekleyelim ve durulayalım. Duruladıktan sonra şampuanla yıkayalım. Bu doğal saç maskesini 10 günde bir kere uygulayabiliriz. Böylece hayalini kurduğumuz yumuşacık ipek gibi saçlara sahip olabiliriz. Tüm bayanların hakkıdır ipek gibi saçlara sahip olmak. Bu doğal ve her zaman elinizin altında bulunan malzemeler ile hayalini kurduğumuz saçlara kavuşmak artık bir hayal olmaktan çıkıyor. Doğal ve ekonomik olan bu saç maskesi ile artık ipek gibi saçlara kavuşabilirsiniz.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir