Tesettür Abiye Modası

Tesettür Abiye Modası

Tesettür giyimin öne çıkan markalarının tasarımları günden güne yayılıp, tesettür giyimi tercih eden hanımlar içi birbirinden değerli ve elit kıyafetler hazırlıyorlar. Bu durumda kapalı kıyafet giyinenler için avantaja dönüyor ve eskiye nazaran şimdilerde çok şık kıyafetler hazırlanıyor. Peki, tesettür giyimi tercih edenler için tesettür abiye kıyafetlerde durum nedir. İşte bunun cevabı, durum tamda şu şekilde özetlenebilir. Tesettür abiyeler de diğer abiyelerden hiçbir farkı olmaksızın hatta diğerlerinden çok daha şık hazırlanmaktalar. Özellikle son yıllarda daha bir özenle hazırlanmakta olan kıyafetleri her sezon yenileri izliyor ve bu durumda tesettür abiye çıtasını yükseltiyor. Gerek üzerlerinde kullanılan aksesuarlar gerekse eşarp önerileri ve kombinleri ile tesettür abiyeler muhteşem tasarımlar.

Aşağıdaki videomuzdan tesettür abiye elbise modelleri nelerdir izleyerek öğrenebilirsiniz. Videomuzu beğenirseniz yorum olarak  fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 

Tesettür Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

Kapalı hanımların özel günlerinde tercih ettikleri tesettür abiye modelleri nelermiş ve nasıl hazırlanmış bakalım. Abiyelerin modellerine bakıldığında dikkati çeken çok sayıda model var fakat bazıları var ki gerçek anlamda harika görünüyorlar. Liste başına bakacak olursak, renk konusunda cömert davranılmış olan saraylı hanımlarını anımsatan belden oturtmalı abiyeler görünüyor. Onun akabinde yine bolca renk seçeneği mevcut olan pardösü görünümünde abiyeler bulunmaktalar. Pantolon tunik kombinli abiyelerde yine harika duruyorlar. Yine bol kesim pantolon ve ceket kombinli abiyeler çok hoşlar. Tesettür abiye renkleri ise çok fazla seçeneğe sahipler. Öne çıkan renkler ise yeşil ve tonları, kırmızı ve tonlar, siyah, beyaz, açık tonların tamamını görmek mümkündür.

Aşağıdaki galeriden 2015 tesettür abiye elbise modellerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 

Tesettür abiye kombinleri ile ilgili birkaç fikir verecek olursak şunlar söylenebilir. Öncelik tabi ki kullanılacak olan kıyafetin nerede giyileceğidir. Eğer davet yeri bir kına gecesi ise işlemeli, parıltılı, altın ve gümüş yaldızlarla bezenmiş bir kıyafet önerilebilir. Her şeyde olduğu gibi abiye kıyafette de abartıya kaçmamak en şık duruşu kazanabilmek için yeterli olacaktır. Yine eğer davet bir nikah töreni ise giyilecek olan kıyafetin daha ağır başlı daha sakin görünümlü tercih edilmesi önerilir. Keza iş yemeği gibi kendinden ağır bir ortama davet edildiyseniz yine çok daha sakin görünümde ve pastel renkler ya da siyah tonlar kullanılabilir. Mezuniyet töreni için ışıltıdan parıltıdan uzaklaşmış kendinden desenleri olan şık bir abiye kullanılabilir.

Aşağıdaki galeriden 2015 tesettür abiye elbise kombinlerine bakabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Galeriden sonra tesettür abiye kıyafet seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini aşağıdaki videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Tesettür Abiye Kıyafet Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir