2015 Kışlık Mont Modelleri

2015 Kışlık Mont Modelleri

Modayı en fazla hanımların takip edip yeniliklerden haberdar olduklarını herkes bilir ve gerçekten modaya giyime meraklı hanımların dilinden anlayanlar ise tartışmasız modacılardır. Her yılın sonunda kış sezonu için hazırlık yapan modacılar bu yılda ellerini çabuk tutup yeni sezona harika kışlık montlar ile merhaba demişler. Kış kıyafetleri yapıları itibari ile zarif değil aksine kaba görünür mantığını alt üst edecek şekilde tasarlanmış montlar yıla damgasını vuracak. Yine yeni sezonun yem yeni montlarında her renk kullanılmış. Ruhu canlı hanımlar için koyu kırmızı tonlarda montlar, ben sakin renklerden hoşlanırım diyen hanımlar için daha sakin renklerde hazırlanmış montlar vitrindeler. Bu sezonda marifetlerini konuşturmuş olan modacılar montlar üzerinde ne kadar becerileri varsa hepsini kullanmışlar.

Vitrinlerde kullanılan mankenleri süsleyen ve beğenildiği takdirde yeni sahibini mutlu edecek olan kışlık mont modelleri kısaca şunlardır. Yeni sezon montlarda ipi göğüsleyen belden oturtmalı ve uzun montlardır. Yine başarılı bir tasarım olan kabarık montlar çokça göze çarpmaktalar. Kabarık montları sevmeyenlerde unutulmamış ve alt kısımları pile detaylı montlar hazırlanmıştır. Bu sene montların hemen hemen çoğunda kullanılmış olan kemer detayı dikkati çekiyor. Hatta şunu da rahatlıkla söyleyebiliriz ki kemer detaylı montlar yeni sezon da çok konuşulacak. Aynı zamanda bu yıl yine deri montlarda çok fazla. Deri tasarımların olmazsa olmazı olan metal kullanımı bu sezon ürünlerinde de bulunmaktalar.

Aşağıdaki galeriden 2015 mont modellerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 2015 mont kombinlerini videomuzu izledikten sonra okuyunuz.

Kışlık mont kombinleri için birkaç fikir verelim istedik. Öncelikle hanımların ne tarz bir mont istediklerine karar vermeleri gerekmektedir. Mont seçimi kısa olan hanımlara önerimiz altına yine uzun kesim hatta ayakuçlarına kadar uzanan bir etek seçmeleri olacaktır. Bu durumun aksine eğer mont seçiminiz uzun bir monttan yana olacak olursa altına kot veya kalın kumaş pantolon tercih edebilirsiniz. Deri montlarda ise durum biraz farklıdır. Deri montun spor bir görünümü olduğu için yine altına spor bir kıyafet giyilmelidir. Bu aşamada şunu da söylemek mümkün, eğer deri bir mont giyilecek ise altına spor uzun bir elbisede tercih edilebilir. Bu sayede çok moda olan salaş bir görünüm elde edilir.

Aşağıdaki galeriden 2015 mont kombinlerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

 

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir