Kış Aylarına Özel Etekler

Kış Aylarına Özel Etekler

Etek müdavimlerine bir müjde de biz verelim istedik ve yeni sezon kışlık eteklerin çıktığını duyuralım dedik. Çoğu bayan etek giymeyi tercih eder ve bu yılın etekleri gerçekten tercih sebebi olacak kadar hoş tasarlanmışlar. Kolayca giyilip şık bir duruş kazandıran kışlık etekler hem çok hoş hem de kışın soğuğundan koruyacak özelliklere sahipler. Kalın kumaşlardan ve renkli tasarımlardan oluşan yeni sezon etekler her türlü ceket ve gömlekle rahatça kullanılabilir. Üstelik renk seçeneklerinin çok olmasından dolayı üzeri için alınacak cekette de kararsızlık çekilmeyecek, kolayca kombin yapılabilecektir. Dileyenler için spor dileyenler için abiye modelleri bulunan kışlık etekler şimdi vitrinde hanımları bekliyor.

Yeni sezon kışlık etek modelleri arasında gerçekten harika tasarımlarda yer almış ve her zevke her bütçeye kolayca uyum sağlıyorlar. Yeni sezonun ilk dikkati çeken kışlık etek modeli uzun ve kare desenli etekleridir. Hafif dar kesim önünde uzun bir sarkacı bulunan spor tarzı sevenler için tasarlanmış bu etek tercih edilebilir. Kış rengi olan uzun ve siyah etekler yine hem şık duruyorlar hem de renklerinden dolayı kışı yansıtıyorlar. Bu kışta yine canlı renkleri kışlık etekler üzerinde görmek mümkün. Sıcak bir renk olan kırmızı ve kırmızının tonları kullanılarak hazırlanmış etekler enercik bir görünüm ile hanımlara göz kırpıyorlar. Bu yıl öne çıkan renklerden bir tanesi olan gri ve tonlarından hazırlanmış etekler ağır başlı bir duruşla vitrindeler.

Aşağıda günlük kullanıma uygun 2015 kışlık etek modellerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Hanımlara âcizane kışlık etek kombinlerinden bahsedecek olursak şu şekilde öneriler verebiliriz.  Yukarıda bahsi geçen kare desenli etek ile kombinlenecek üst parçanın mutlaka etekte bulunan bir renk ile uyum sağlaması gerekmektedir. Açık tonda tercih edilecek olan eteğin mutlaka koyu renkte bir ceket ya da uzun hırka ile giyilmesi önerilir. Uzun bir etek tercih edilir ise üzerine mont olarak daha sakin detaylı bir mont giyilmelidir. Kabarık bir eteğin üzerine yine kalın bir görünümde olmayan bir üst kıyafet seçimi yapılmalıdır. Aksi taktirde  her iki kıyafette kabarık seçilirse aşırı bir kilolu görünüm elde edilir ve buda göze hiç hoş gözükmez.

Aşağıda günlük kullanıma uygun 2015 kışlık etek kombinlerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Aşağıdaki videomuzu izleyerek  vücut tipine göre ideal etek uzunluğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Videomuzu beğendiğinirseniz yorum olarak yazarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kişinin Vücut Tipine Göre İdeal Etek Uzunluğu Nedir?

Geniş Kalçalılar Hangi Etek Modelini Tercih Etmeli?

 

İrem Komitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir